... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

14. září 2017 - MINULÉ ŽIVOTY

14.9.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 14. září 2017
MINULÉ ŽIVOTY
 
I přes jasnou oblohu je dnes poněkud zamlženo. Nejasné obrysy situací podněcují fantazii a ta jako z udělání nabízí jen samé děsivé obrazy. Čím rozostřenější kontury, tím větší obavy z neznáma. V takových chvílích je těžké naladit se a důvěřovat, že ono neznámo může být laskavé a štědré.
 
Absence konkrétních informací, výsledků a jasných instrukcí vede k velké nejistotě a od ní je jen krůček ke strachu. A právě volby ze strachu jsou klíčovým tématem dnešního dne. Objeví se nejedna příležitost uvědomit si, po čem ve chvílích emočního nepohodlí saháme a co z nabídky si vybíráme. Pokud se chceme vymanit ze zacyklení, pak musíme udělat něco jinak, musíme začít volit jinak a něco jiného. Rozhodnutí ze strachu nejsou trestná, přináší pouze další a další konfrontace, abychom měli možnost naučit se nedávat obavám volební právo.
 
Minulé životy nám připomínají, že jsme se ocitli na rozcestí a máme příležitost k volbě. Vzhledem k tomu, že obě cesty mizí za nejbližší zatáčkou a my nevidíme jejich cíl ani kvalitu povrchu, nezbývá než se rozhodovat podle jiného ukazatele, a tím je v tomto případě srdce. Je to pro tuto chvíli jediný kompas, kterým se můžeme řídit. Takže co bychom udělali, kdybychom neměli strach?
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 407 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
14. září 2018 - ODPOUTÁNÍ

14.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -