... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

15. září 2017 - REBEL

15.9.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 15. září 2017
REBEL
 
V závěru týdne finišujeme. Tento týden jsme si prošli kdečím, nasbírali dost informací o sobě a svých postojích a mechanismech, a to dnes můžeme zúročit.
 
Rebelova síla stojí a roste na kontaktu se sebou samým, s bytostným poznáním, kdo je, co k němu patří a co potřebuje. Neschovává se za masku autority, on svou autoritu žije a neplete si ji s přesvědčením, že musí být nejlepší a dokonalý. Jeho autorita spočívá ve vědomí komplexnosti, toho, co má za sebou, toho, co zvládl a nezvládl, bez souzení a opovrhování. V každém okamžiku svého života dělá maximum, a to se do žádné výkonnostní tabulky nevejde.
 
Rebel nebojuje ani nedokazuje, jen pevně stojí. Vědom si své jedinečnosti a autority se před jinými autoritami nemusí hrbit ani je ze strachu, že jej budou ovládat, zesměšňovat. Pojďme se dnes potkat s naším vnitřním Rebelem, který se ze všeho nejvíce stará o své vlastní dobro a sebeúctu, který si cení své jedinečnosti a neporovnatelnosti, a tak ctí důležitost vlastních hranic. Chrání své poklady, ale netají se jimi.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 390 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
14. září 2018 - ODPOUTÁNÍ

14.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -