... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

20. září 2017 - ROZKVĚT

20.9.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 20. září 2017
ROZKVĚT
 
Co naplat, že dnes věci nejdou podle plánu, že nehraje hudba, na kterou máme náladu, prostě si zatančeme v rytmu, který tu je. Lehce se zaposlouchejme do jeho tónů a nechme boky, ať se samy rozvlní. Čím více se uvolníme a spojíme s vlastním dechem, tím jednodušeji se naladíme na aktuální energii a proplujeme dnem s elegancí Královny Duhy.
 
Po dramatech můžeme sáhnout kdykoliv, sami nejlépe známe to místo v sobě, kde je pečlivě ukládáme, abychom je nemuseli příliš dlouho hledat, tak proč zrovna dneska nepustit tíhu z hlavy a prostě jen nepokrčit rameny nad komplikacemi. Zítra je taky den.
 
Pokud se dnes naladíme na voňavou energii, rozlije se nám úsměv po tváři. Někde uvnitř nás je připravena tanečnice, která si s ničím nedělá vrásky a zrovna dnes bychom ji rozhodně měli vyzvat k tanci. Není to žádná afektovaná drama queen, nezáleží jí na tom, jak za působí na okolí, prioritou je pro ni pocit vlastní radosti a naplnění. Tančí a vyjadřuje se pro sebe, je sama sobě bavičem i obecenstvem. A tahle niterná radost, kterou sama sobě věnuje, jí otevírá srdce a umožňuje, aby jednala naprosto přirozeně a s citem.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 377 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
14. září 2018 - ODPOUTÁNÍ

14.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -