... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

2. října 2017 - VEDENÍ

2.10.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 2. října 2017
VEDENÍ
 
V tomto světě nejsme sami a opuštěni. Možná jsou chvíle, kdy kolem nás není nikdo, kdo by nás vedl a inspiroval, kdo by za nás dělal volby, ale nikdy nejsme úplně sami. Vždy se totiž můžeme poradit sami se sebou, se svým hlasem, které sídlí v našem srdci.
 
Dnes budeme mít příležitost prozkoumat, k čemu se ve chvílích rozhodování a nejistoty upínáme, zda se rozhlížíme kolem sebe a hledáme něco nebo někoho, kdo by nám ukázal směr, případně schválil naši vytýčenou trasu, nebo zda se uchýlíme do vlastního nitra a tam dáme přednost hlasu našeho vedení. Ať už tuhle složku nazveme intuicí, průvodcem či andělem strážným, máme ji k dispozici. Ti, co tvrdí, že ne, jen nejsou ochotni naslouchat a především, řídit se tím niterným pocitem, který nemá racionální vysvětlení.
 
Následovat Vedení vždy znamená být tak trochu mimo davy. Pro naše činy nemáme pro okolí opodstatnění, a pokud většina hledá cestu tam venku, pravděpodobně najdou podobný směr, kterým mohou kráčet. Následovat vnitřní hlas vyžaduje jistou míru odvahy, nejsou pro něj důkazy a nám nezbývá než se spolehnout sami na sebe a ustát si před ostatními, že vlastní pocity jsou pro nás důležitější než logická vysvětlení.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 347 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
21. září 2018 - MOŽNOSTI

21.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
20. září 2018 - ODKLÁDÁNÍ

20.9.2018

Osho Zen karta na každý den:
14. září 2018 - ODPOUTÁNÍ

14.9.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -