... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

7. listopadu 2017 - VĚDOMÍ

7.11.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 7. listopadu 2017
VĚDOMÍ
 
Eso Mraků nás dnes může vynést až nad mraky vlastních pochyb, iluzí, očekávání a domněnek. Budeme tak moci zahlédnout svět i vlastní život z jiné perspektivy, která nám odkryje nové souvislosti a poznání.
 
Abychom neupadli do každodenního mentálního kolotoče, můžeme si dnes přizvat na pomoc vnitřního pozorovatele, část nás samých, která je účastna veškerého vnějšího i vnitřního dění, před ničím nezavírá oči, ale také nic nesoudí, nedramatizuje ani nezlehčuje. Je to část nás samých, která je ochotna vidět pravdu a nevcházet do subjektivních interpretací.
 
Vnímat realitu pomocí vnitřního pozorovatele nám přinese tolik potřebný nadhled a odstup od oblíbených dramátek, která se sebou a s okolím tak často hrajeme. A jestliže dnes hledáme nějaké konkrétní odpovědi či řešení, je to právě vnitřní pozorovatel, který nám umožní vystoupit z naší zaneřáděné hlavy a hledat informace mimo tohle skladiště nefunkčních vzorců a vyčpělých příběhů.
 
Čím výše se dnes necháme vynést, tím více toho uvidíme. Proto si dovolme poodstoupit a přestat se pod lupou nimrat ve vlastních bolístkách a porozhlédněme se bez emocí ve své vnitřní i vnější krajině a nechme na sebe působit komplexnost celé situace. Tento obrázek nám může poskytnout nečekané pochopení.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 347 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
13. listopadu 2018 - ZNOVUZROZENÍ

včera

Osho Zen karta na každý den:
12. listopadu 2018 - ZMĚNA

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
31. října 2018 - REBEL

31.10.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -