... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. listopadu 2017 - TVOŘITEL

16.11.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. listopadu 2017
TVOŘITEL
 
Král Ohně je opravdu silná osobnost. Je si plně vědom své síly a tak s ní také nakládá – vědomě. Nedělá se větším a nezneužívá svých možností, stejně jako nejde pod svou sílu a neponižuje se. Plně využívá svého potenciálu a s naprostou samozřejmostí přebírá díl odpovědnosti za důsledky, které jeho činy spoluvytváří.
 
Každý z nás má v sobě takového Tvořitele, a právě dnes je ta pravá příležitost s ním vejít do kontaktu, nebo se s ním alespoň seznámit. Nemusíme vytvářet žádné velké věci a vymýšlet nadčasové projekty. Úplně postačí, když tak trochu narovnáme záda a mírně skloníme bradu a upřeme pozornost na to, kde dnes zanecháváme své energetické otisky, jaká rozhodnutí a činy se podílejí na celkovém obrazu dnešní reality.
 
Máme o mnoho více síly, než jsme často ochotni připustit, proto není nutné cokoliv předstírat, stačí když ji jen zdravě a dospěle akceptovat. Nejsme neviditelné pomíjivé postavičky, které se plouží světem, naše energie ovlivňuje ostatní i veškeré dění. Jsme spolutvůrci, tak proč si hrát na loutky.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 369 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -