... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

23. listopadu 2017 - POCHOPENÍ

23.11.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 23. listopadu 2017
POCHOPENÍ
 
Nejde to. Neumím. Nemůžu. Rád/a bych, ale… Vítejme ve vlastnoručně vytvořené kleci, kam jsme si dobrovolně zalezli a nejraději bychom za sebou i zamknuli a klíč spolkli, jen abychom nemuseli tam ven, do svobodného světa, kde bychom rozhodovali sami za sebe a nesli důsledky svých činů.
 
Páže Vody poukazuje na omezení, která z našeho života dělají jedno velké utrpení. Dnes budeme mít možnost narazit na všechna ta životní přesvědčení, která nás ujišťují v tom, co všechno není možné, co nefunguje, nebo funguje jen určitým způsobem. Až si nějaké uvědomíme, zkusme se zamyslet nad tím, kde jsme k němu vlastně přišli a proč jsme jej bez zaváhání převzali jako osobní a skálopevnou pravdu, se kterou se musíme smířit.
 
Dnešek je jako stvořený k tomu, abychom roztáhli křídla a odhodlali se vystoupit z naší komfortní zóny. Velký prostor sice vyvolává nejistotu, ale zároveň nabízí svobodu pohybu a příležitost k prozkoumání, objevování a úžasu. Trocha adrenalinu nám rozhodně neuškodí…a do klícky se můžeme vrátit vždycky. Pokud ovšem po tom dechberoucím zážitku budeme mít ještě zájem.
 
Pěkný den.
 
 
Zobrazeno: 331 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
13. listopadu 2018 - ZNOVUZROZENÍ

včera

Osho Zen karta na každý den:
12. listopadu 2018 - ZMĚNA

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
31. října 2018 - REBEL

31.10.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -