... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

24. listopadu 2017

24.11.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 24. listopadu 2017

NEVINNOST

Energie dnešního dne nám přináší příležitost uvědomit si, jak moc (a zda vůbec) se cítíme ve svém životě svobodní a uvolnění.

Nevinnost neznamená, že jsme čistí jako lilie, ale že nás nepronásledují stíny pochyb a pocit provinilosti, že děláme něco špatně, či s námi něco není v pořádku. Inspiruje nás, abychom nahlédli do vlastního nitra a prozkoumali hlasy, které nás stále soudí a srovnávají. Seznamme se s nimi blíže a zjistěme, co po nás chtějí. Pokud jsme zacykleni v této energii, naše slovo nemá žádnou váhu. Potřebujeme potvrzení zvenčí, potřebujeme rozhřešení, protože náš niterný pocit, že vše děláme tak nejlépe, jak dovedeme, nám rozhodně nestačí.

Co vlastně po sobě neustále chceme, za čím se honíme a jaké důkazy o sobě stále sháníme? Jak je možné, že nám nestačí naladit se na svůj vlastní zdroj a důvěřovat informacím, které se objeví? Pokud se dnes chceme vymanit z tohoto kolotoče, nezbývá než naprosto upřímně pojmenovat, co se v nás odehrává. Naše odvaha vidět sami sebe takové, jací doopravdy jsme, může proměnit našeho vnitřního soudce v parťáka, který umí ocenit naše čisté záměry bez ohledu na výsledek.

Pěkný den.

 
Zobrazeno: 335 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -