... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

6. prosince 2017 - MY JSME SVĚT

6.12.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 6. prosince 2017
MY JSME SVĚT
 
Desítka Duhy nám připomíná, že na nic nemusíme být sami a že pokud dovolíme, je nám pomoženo. Aby se toto mohlo dít, je nutné ustoupit z vlastních konkrétních požadavků, otevřít se pokoře a důvěře a nedovolit vlastnímu egu, aby určovalo pravidla.
 
Energie dnešního dne přináší příležitost k otevřenosti a spolupráci, ať už s druhými nebo sami se sebou. Díky tomuto tématu se také objeví možnost uvědomit si překážky, které si klademe a které nám nedovolují přijímat a sdílet dary. Naše nedůvěra v dobro a hojnost nás separuje od zdrojů a možností být součástí většího celku a utvrzuje nás v pocitu nedostatečnosti a oběti.
 
Ať už dnes objevíme uvnitř sebe cokoliv, zkusme to apriori neodmítnout či popřít, ale spolupracujme. Cokoliv objevíme, je naší součástí a pokud se od těchto dílků budeme neustále odvracet, projeví se to i ve vnější realitě - budeme se cítit neviděni, bez podpory a opuštěni. Kolem nás je toho víc, než si myslíme. Existence je štědrá a je jen na nás, zda budeme dary díky vlastním rigidním přesvědčením odmítat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 358 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2018 - BŘEMENO

včera

Poradna:
Chci být kreativní

8.12.2018

Osho Zen karta na každý den:
6. prosince 2018 - INTEGRACE

6.12.2018

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -