... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

12. prosince 2017 - ÚDER BLESKU

12.12.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 12. prosince 2017
ÚDER BLESKU
 
Jestliže dnes máme pocit, že se nám všechno hroutí pod rukama, pak cítíme velmi správně. Ovšem i přesto, že to naše Mysl odmítá akceptovat, hroutí jen to, co nemá pevné základy a dlouhodobě nám neslouží.
 
Úder blesku je jako rána z čistého nebe, všechno fungovalo a zdálo se v pořádku a najednou PÁC a zůstala jen hromada suti. Možná se ještě chvíli budeme snažit vše poslepovat do původní podoby, ale bohudíky za to, že už to nepůjde. Pohled na tuhle „zkázu“ nám totiž umožní, abychom si uvědomili, do čeho jsme tak dlouho zbytečně investovali čas a energii. Plakat nad rozlitým mlékem nemá cenu. Spíš si s úlevou odfoukněme, že tenhle projekt už nemusíme dotovat.
 
Dnešek přináší zmatky, podrážděnost a výbušné konfrontace. Vše má svůj významný smysl, a tak než abychom se je snažili potlačovat, spíše tuto energii vnímejme jako ozdravný proces. Chvíli bude trvat, než vyjde najevo, proč se věci dějí tak, jak se dějí a než se situace vyjasní, využijme toho, že „nemůžeme“ nic dělat a jen se uvolněme se a šetřeme silami.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 372 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -