... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

13. prosince 2017 - ZRALOST

13.12.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 13. prosince 2017
ZRALOST
 
Tak, jako zraje ovoce v sadech, zrajeme i my, situace, kterými procházíme, okolnosti, které nás potkávají. Všechno má své hluboké tempo a jakkoli jej upravovat je nejen nesmyslné, ale většinou i bolestivé. Ne nadarmo je zralost synonymum pro moudrost, díky které se vyššímu řádu nepleteme do cesty.
 
Devítka Duhy přináší moudré poselství, že všechno má svůj čas, a pokud tu stále není něco, co tak netrpělivě vyhlížíme, nebo naopak něco přes náš nesouhlas odchází, pak je to jen a jen pro naše nejvyšší dobro. Dnes se objeví nejedna příležitost prozkoumat, co je to za část nás, která se potřebuje neustále vměšovat, potřebuje věci teď bez ohledu na jejich zralost a odmítá akceptovat, že něco už je pryč.
 
Následovat životní rytmus vyžaduje naši bdělou pozornost, je potřeba naladit se a vnímat, co se děje. Možná to zní namáhavě, ale ve skutečnosti nás větší námahu stojí sklízet nezralé ovoce a zachraňovat to přezrálé. Odměnou za naši bdělost je přirozený vývoj situací a elegantní řešení problémů bez velkého úsilí.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 363 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -