... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

15. prosince 2017 - KOMPROMIS

15.12.2017|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 15. prosince 2017
KOMPROMIS
 
Energie dnešního dne nás vyzývá, abychom se konečně hnuli. Přešlapování na místě nám zajistí to, že budeme dál a dál zabředávat do vlastní nerozhodnosti a frustrace.
 
Šestka Duhy nese jasné poselství: jakékoliv rozhodnutí je zdravější než setrvávat tam, kde se momentálně nacházíme. Jestliže o sobě tvrdíme, že jsme nerozhodní, je to lež, protože jsme si jasně a dost čitelně vybrali pozici zaseknutí a i ta bude mít své důsledky.
 
V naší nerozhodnosti nás většinou udržuje nejistota a strach ze špatné volby - to, že se přehmátneme, budeme litovat a už se to nebude moc dát zpátky. Kde je ale psáno, že tam, kam nás zavála tzv. špatná volba, jsme špatně? Každé nepohodlné místo, kde se ocitneme, není chyba, ale příležitost k růstu. A to přece chceme, ne? Všichni přece toužíme po tom, zbavit se věcí, které na sobě nemáme rádi.
 
Neexistují špatné volby. Existují pouze očekávání neslučitelná s realitou a na jejich základě se pak bičujeme. Když odložíme očekávání, objeví se prostor pro srdce a jeho vedení.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 332 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -