... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

2. ledna 2018 - SCHIZOFRENIE

2.1.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 2. ledna 2018
SCHIZOFRENIE
 
A jsme zpátky v každodenní realitě. Dvojka Mraků symbolizuje silný tlak v podobě voleb „buď a/nebo“. Neuváženě jsme naskočili do stresu a teď se snažíme nezbláznit se. To ovšem vede k tomu, že bezhlavě volíme řešení, která jsou opravdu destruktivní.
 
Jestliže naše rozhodnutí počkala až doteď, počkají i dnes. Nedovolme podlehnout osobním nátlakům, rychlá řešení dnes opravdu nic neřeší. Pokud to bude jen trochu možné, na moment se zastavme a zkusme si s odstupem uvědomit, co ve svém matrixu právě vytváříme a jakou energií jej vyplňujeme. Volby „honem“ zamlžují jasné vnímání a zužují naše možnosti na pověstnou volbu menšího zla. To, že nemáme víc variant je klam, kterému ve stresu věříme.
 
Až se dnes ocitneme mezi dvěma mlýnskými kameny a budeme se cítit tak nepříjemně, že uděláme cokoliv, abychom se vymanili, pravděpodobně sáhneme právě po takovém unáhleném řešení, kterého pak bude pozdě litovat. Země se nepřestane otáčet, když pro dnešek odložíme rozhodování a místo toho se zaměříme na prozkoumání toho, kam se poděl náš cit a schopnost rozhodovat se srdcem.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 346 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2019 - MOŽNOSTI

před 2 dny

Poradna:
Proč se se mnou nebaví?

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2019 - UVĚDOMĚNÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -