... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

15. února 2018 - POCHOPENÍ

15.2.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠN DEN: 15. února 2018
POCHOPENÍ
 
Dnes na vlastní kůži okusíme sílu myšlenek. A zejména těch negativních. Každý den jsme v zajetí představ toho, co je nemožné, nejde, neumíme, není pro nás. A protože tomu věříme, Existence nám to plní.  Přání vyslaná od Vesmíru se nerozdělují na to, zda jsou dobrá či špatná, zhmotňují se silou naší víry v ně. Pokud o sobě nemáme valné mínění, zpětná vazba zvenčí tomu odpovídá.
 
Možná namítnete, kolikrát jste si upřímně přáli a nesplnilo se to, či se dokonce stal opak. Ale opravdu našim snům a přáním bezmezně důvěřujeme? Nebo si jen tak sníme a pak mávneme rukou, protože si myslíme, že nás sen je stejně nesplnitelný, případně vyšleme prosbu, ale jen aby se neřeklo, že jsme neudělali dost.
 
Páže Vody nám dává velkou naději, že pokud změníme úhel pohledu, změníme svou realitu. Nejprve se ale musíme podívat na všechna ta omezení, která jsme přijali za vlastní a už nás ani nenapadne nad nimi přemýšlet nebo dokonce pochybovat. Dnes se objeví nejedna příležitost překročit svůj vlastní stín a vystoupit ze zajetých stereotypů, které možná jsou pohodlné, ale jsou také velmi chudé na pocit naplnění.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 343 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -