... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

28. února 2018 - VYČERPÁNÍ

28.2.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 28. února 2018
VYČERPÁNÍ
 
Kam až jsme ochotni zajít, aby bylo po našem? Aby vyšel kostrbatý plán, který jsme složitě vymýšleli a teď je nám líto zahodit vydanou energii, tak svou investici chceme dotáhnout do samého konce, stůj co stůj. Jak tvrdý musí být pád na zem, abychom povolili a konečně nechali věcem volný průběh?
 
Devítka Ohně nás důrazně varuje nejen před přepracováním, ale i před vyčerpávající investicí energie do různých stereotypů, postojů a přesvědčení, zkrátka do všeho, co bezhlavě budujeme a co má udržovat určitou představu o nás samých.
 
Zaměřme se dnes na to, co čeho vkládáme svůj čas a síly, co všechno budujeme, jako image pracně vytváříme a zkusme přijít na to, před čím nás má tato mašinerie chránit. Dokud budeme budovat obranu, nemůžeme se cítit bezpečně. Dokud to nepustíme, nemáme šanci na změnu.
 
Bohudíky, že naše energetické zdroje mají omezenou kapacitu a jednoho dne prostě padneme. A až padneme a nebudeme mít sílu dál pokračovat, ovlivňovat, zachraňovat a hrnout před sebou nenaplněná očekávání, náš život se zase může dostat do rovnováhy a ubírat se tím správným směrem.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 356 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -