... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

2. března 2018 - PRŮLOM

2.3.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 2. března 2018
PRŮLOM
 
Bingo! To je ono! Konečně budeme mít jasno a budeme přesně vědět co chceme a co pro to dělat. Průlom je jako gejzír energie, která prorazí stagnaci a vytryskne z našeho nitra.  První vlna může být trochu kalná a plná usazenin a zmatků, ale záhy se objeví čirý proud a s ním i instrukce.
 
Výbuch nadšení, který se v nás dnes chystá, pomůže mnohé objasnit. Krom to, že nás nasměruje ke konkrétním činům či rozhodnutím, jasně ukáže, kde a proč jsme se tak dlouho zdrželi. Takhle energetická čistka zprůchodní toky v našem těle a my se opět budeme cítit plni sil. Má to však jeden háček - už nejednou jsme sami pocítili, jak naše energie klesá a mizí kdesi v hlubinách. Abychom byli i nadále průchozí, musíme se o náš tok a jeho okolí dostatečně starat. Pokud polevíme, vše opět zaroste a ucpe se strachem, pasivitou a planými co kdyby.
 
Takže pojďme se dnes konečně hnout z místa a rozhýbat stagnující energii. Už příliš dlouho jsme byli pasivní a je na čase vytasit drápky a jít si za svým. A ne že to dopadne jako vždycky! Koukejme to tentokrát dotáhnout do konce!
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 341 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -