... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

15. května 2018 - LPĚNÍ NA MINULOSTI

15.5.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 15. května 2018
LPĚNÍ NA MINULOSTI
 
Máme pocit, že je toho na nás příliš? Že máme plné ruce práce a povinností? Pokud chceme změnu, pak nám nezbude než něco pustit. Že to nejde??? Ale jde. Stačí, abychom se pustili představ, jak mají věci fungovat a co si myslíme, že potřebujeme, abychom byli šťastní.
 
Pětka Vody upozorňuje, že se zuby nehty držíme něčeho, co už nám dávno neslouží a zabírá to místo novému a svěžímu. Na jednu stranu fňukáme, na druhou nejsme ochotni si udělat pořádek v životě a skoncovat s věcmi, které už jsou dávno pasé.
 
Dnešní energie je zcela poddána tématu opouštění a odpouštění. Staré křivdy, situace a příběhy nedokončené podle našich představ, lpění na podmínkách, které nám mají zajistit bezpečí…to všechno vyplňuje prostor našeho pole a brání změnám. Jestliže se chceme dále užírat nehezkým koncem našeho vztahu, v pořádku, ale pak se nedivme, že nepřichází nový. Jestliže už nechceme žít stále se opakující křivdy, je na čase vypořádat se s těmi starými. Odpustit neznamená, že jsme to vzdali a ten druhý nad námi vyhrál. Odpouštíme kvůli sobě, abychom už nemuseli s sebou vláčet tu bednu s harampádím, které už se opravdu nemohou hodit.
 
Pokud lpíme na minulosti, nevěříme v lepší budoucnost. A dokud si budeme hýčkat staré bolístky, budou tu s námi jako věrní psíci.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 245 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -