... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. května 2018 - BŘEMENO

16.5.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. května 2018
BŘEMENO
 
Ztěžklé nohy a ohnutá záda, to je obraz dnešního dne. Bohudíky jen na první pohled, pokud máme odvahu nahlédnout pod povrch, můžeme si podstatně ulevit.
 
Šestka Mraků nám pomáhá odhalit, co všechno s sebou vláčíme a pod čím se nám prohýbají bedra. Ani nevíme jak, ale ocitli jsme se v područí očekávání a požadavků druhých, strachu, aby všechno dobře dopadlo a mnoha zbytečných starostí. Zacyklili jsme se v těžkých myšlenkách a teď už se jen vláčíme dnem a modlíme se, abychom se v pořádku dostali do postele.
 
Čím více budeme svou pozorností živit obavy, tím pravděpodobněji se stanou skutečností. Jsou věci, které ovlivnit nelze, a proto nemá cenu se jimi v tuto chvíli zabývat. Trápí nás, jaké bude o víkendu počasí kvůli výletu? Opravdu jsme ochotni obětovat dva dny svého života tomu, abychom špekulovali nad variantami, nebo raději počkáme na sobotní ráno a rozhodneme se? Trápí nás životy našich blízkých? Pomodleme se za ně a místo malování čerta na zeď jim dodejme důvěru, že své životní zkoušky zvládnou.
 
Ač je to těžko uvěřitelné, Břemeno je veskrze pozitivní. Ujišťuje nás totiž, že dnešní starosti jsou pomíjivé a zítra zase vyjde slunce. Anebo zaprší
 
Zobrazeno: 247 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

včera

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -