... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

25. května 2018 - VINA, VYČERPÁNÍ

25.5.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 25. května 2018
VINA, VYČERPÁNÍ
 
Ještě se mi nestalo, abych na denní kartu vytáhle hned dvě. Možná se cítíme provinile, že jsme stále tak vyčerpaní a nic se nám nechce. Anebo nás vyčerpává neustálá paralýza studem a to, jak na sebe bereme tíhu všech hříchů světa. Každopádně obojí dnes bude citelné a obě energie velmi propojené.
 
Fyzické či energetické vyčerpání a únava jsou jasnou informací, že jdeme proti sobě. Děláme věci a rozhodnutí, které nám neslouží a investujeme čas do projektů, které jsou velmi ztrátové. Co si myslíme, že získáme? A čemu se snažíme vyhnout? A co si myslíme, že by se stalo, kdybychom s tím přestali?
 
Všechny otázky mají jednu společnou odpověď. Pocity viny, snažíme se přesvědčit sebe a druhé, že jsme nějací nebo naopak, že nějací nejsme. Rveme situace přes závit, jen aby nevyšlo na povrch, jak nedostatečně si připadáme. Budujeme masku pseudodůležitosti, aby nikdo nepoznal, jak moc nejistí a vystrašení uvnitř jsme.
 
Nemá cenu čekat, až nás někdo ocení a pochválí, za co taky, když se sebou zacházíme takhle brutálně. Možná je jen na čase na chvíli se zastavit a laskavě se obejmout ve chvilkové nemohoucnosti. Prostě nám došly síly, noa? Bohudík, už v té sebedestruktivní frašce nemusíme pokračovat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 280 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. května 2019 - HRAVOST

včera

Osho Zen karta na každý den:
20. května 2019 - MINULÉ ŽIVOTY

před 3 dny

Poradna:
Setkání s bývalou láskou

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -