... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

7. června 2018 - REBEL

7.6.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 7. června 2018
REBEL
 
Být sám sebou, kdo by po tom netoužil. Ale co to doopravdy obnáší? Jak poznáme, kdy sami sebou jsme a kdy už ne? A proč se to jeví tak těžké, když by to ve skutečnosti měla být ta nejpřirozenější a nejjednodušší věc?
 
Rebel nás inspiruje, abychom se vymanili z okovů konvence a konečně si dovolili žít život podle vlastních představ. Proto se také dnes objeví nejedna příležitost prozkoumat, jaké strachy a obavy nám brání svobodně se vyjadřovat a projevovat. Rebel je tak trochu solitér, nejde s davem a jeho jedinečnost mu přirozeně brání družit se se stádem. Na druhou stranu je o hodně větší pravděpodobnost, že potká někoho podobně silného a nezávislého a zažije podstatně více naplněný kontakt a sdílení.
 
Základem rozhodnutí být sám sebou je postaveno na jasném vnímání a respektování naší vnitřní autority. My vládneme svrchovanému území zvanému Můj prostor, a co se v něm odehrává je jen v naší režii. Naše vnitřní autorita je naprosto rovna těm vnějším, takže se před nimi nemusíme umenšovat, ale také je nemusíme ponižovat a ignorovat. Stačí stát vzpříma a hledět přímo do očí. A dýchat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 252 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. července 2019 - STRES

včera

Osho Zen karta na každý den:
18. července 2019 - PRŮLOM

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
17. července 2019 - SAMOTA

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -