... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

8. června 2018 - DO NITRA

8.6.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 8. června 2018
DO NITRA
 
Čím hlouběji sestupujeme, tím věší tma. A protože většina z nás se tmy bojí, zůstáváme v místech, kde je vidět, ačkoliv toho paradoxně moc k vidění není. Málokdy se tak bohužel dozvíme, co se doopravdy odehrává v nižších patrech nás samých, v zákoutích naší duše.
 
Čtyřka Vody nás naviguje do míst, kam chodíme málokdy. Jsou to stinné kouty, kde musíme zpomalit, abychom se o něco nepřerazili a pokud chceme prozkoumat předměty, musíme se opravdu zblízka. Tahle část nás samých je takové odkladiště, kam dáváme všechno, co se nám aktuálně příliš nehodí – strachy, bolístky, nepříjemné emoce. Neuvědomujeme si ale, že jsme mimoděk odložili i spoustu pokladů, po kterých ve vnější realitě tak paseme.
 
Jestliže chceme nalézt svůj poklad, musíme sebrat odvahu a projít touhle uličkou plnou odležených starých příběhů a emocí, které jsme doposud nechtěli cítit. S každým jedním, na který si posvítíme, získáme ztracenou kouzelnou moc a sílu. Cesta dovnitř není nijak složitá, nemusíme za sedmero hory a lesy. Stačí, když přestaneme utíkat ven.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 279 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. července 2019 - STRES

včera

Osho Zen karta na každý den:
18. července 2019 - PRŮLOM

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
17. července 2019 - SAMOTA

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -