... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

12. července 2018 - POCHOPENÍ

12.7.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 12. července 2018

POCHOPENÍ

Ten slastný pocit, že všechno máme ve svých rukou… a ten strach, že nevíme, jak s tím naložit správně. A tak váháme. Přešlapujeme. Tváříme se, že nevíme. A všechno jen proto, že si nejsme jisti sami sebou.

Páže Vody nás inspiruje, abychom alespoň na chvíli odložili všechna omezení a překážky, o kterých jsme bytostně přesvědčeni, že nám brání ve štěstí a naplnění a vztáhli ruce po svobodě. Co všechno bychom udělali, kdybychom mohli následovat ničím nelimitované cokoliv? Kam bychom se vydali? Pro co se rozhodli? Ne, tohle dotazování není ztráta času. Je to magická chvíle, kdy se seznamujeme s naší nezkaženou podstatou, s našimi opravdovými tužbami, které byly zadupány okolnostmi sotva jsme doširoka pohlédli na svět.

Energie dnešního dne nám dává mnoho příležitostí uvědomit si, co žijeme a porovnat to s tím, co bychom chtěli žít, včetně všech „logických“ argumentů, proč to jinak nejde. Dovolme si blíže prozkoumat, před čím nás má ochránit přesvědčení, že něco nejde a jaké strachy jsou spojeny s tím, kdybychom si to dovolili.

Změna začíná ve chvíli, kdy připustíme, že jsme se do klece, která nám bránit svobodně vzlétnout, zavřeli sami. Co šprušle, to jedno přesvědčení. Vrátka jsou otevřená. A vždycky byla.

Pěkný den.

 
Zobrazeno: 183 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -