... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

18. července 2018 - HOJNOST

18.7.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 18. července 2018
HOJNOST
 
Je toho tolik! Máme toho plné ruce a přetéká nám to z dlaní. Čeho, ptáte se, nedůvěřivě při tom ohrnujíc nosík? No přece sebe, svých emocí, prožitků, zkušeností, plánů, očekávání, obav… Jsme chodící nádoby plné hojnosti. Pokud nejsme ochotni naladit se na plnost v nás, venku ji nemáme šanci zažít. Možná nás krátkodobě něco zasytí, či spíše zahltí, ale dlouhodobý pocit dostatku to nepřinese.
 
Dnes se objeví nejedna příležitost uvědomit si, jak nahlížíme na téma hojnosti, jaká očekávání a zejména jaké podmínky s touto kvalitou máme spojeny. Ve skutečnosti je hojnost konstantou našeho života – máme možnost zhluboka se nadechnout, naplnit břicho po okraj, do syta se vyspat… Ale co z toho doopravdy a vědomě děláme? Přesvědčujeme sami sebe, že na tohle nemáme čas, protože honíme hojnost tam venku.
 
Dovolme si dnes zastavit se a zaměřit se na jednu kvalitu v nás, které je hodně a plní nás. Prožijme tento okamžik, prociťme princip hojnosti, protože pak se nám bude snáze zjevovat i ve vnější realitě.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 238 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. června 2019 - STRES

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. června 2019 - VĚDOMÍ

12.6.2019

Osho Zen karta na každý den:
10. června 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

10.6.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -