... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

14. srpna 2018 - ZDROJ

14.8.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 14. srpna 2018
ZDROJ
 
Eso Ohně symbolizuje opravdový Zdroj – naší síly, vytrvalosti, důvěry, odvahy, radosti a plnohodnotného života. Ptáte se, kde že je? Kdy konečně vám k němu někdo ukáže cestu?
 
Za tu dobu, co stále hledáme a poohlížíme se kolem po zdrojích našeho štěstí, jsme jaksi pozapomněli, že ten hlavní zdroj máme uvnitř sebe. Možná byl kontakt s ním přerušen násilím, možná bylo jednodušší domáhat se pomoci zvenčí, každopádně nikam nevymizel a stále jej máme k dispozici.
 
Síla, kterou dnes máme okusit rozhodně není z kategorie „všechno vydržím“ nebo „všechny přemůžu“. Je to síla uchránit si svůj prostor, síla překročit komfortní zónu a následovat výzvu, síla plnit si své sny a nenechat se odradit obavami, které jsme zdědili kdoví po kom.
 
Takže vzhůru do toho! Jestliže chceme opět cítit oheň v nás, následujme dnešní výzvy a vyjděme ze zasmrádlého prostoru, kde se sice možná cítíme v bezpečí, ale rozhodně nemáme svůj oheň čím živit. Jestliže chceme mít sílu utvářet vlastní život, pak se s ním také potřebujeme konfrontovat. Na bezpečné tiché usebrání bude čas jindy, dnes je potřeba vyjít ven a svou sílu trénovat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 215 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -