... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

20. srpna 2018 - NIC

20.8.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 20. srpna 2018
NIC
 
Zase ta temná díra, kterou se propadneme kdoví kam! Co tam na nás čeká? A čeká tam vůbec něco?? Bože, jak ta naše Mysl nesnáší prázdnotu a neznámo – ani jedno se totiž nedá efektivně kontrolovat a ovlivňovat. Cokoliv, co nemá jasné kontury a výsledek, co nepřináší, alespoň jednu indicii, díky které se dá vytvořit nová fantasmagorie, alarmuje naši hlavu a zvyšuje hladinu adrenalinu v krvi.
 
Energie dnešního dne přináší pár záseků, které nás mohou hluboce posunout nebo nás skopnout do osobního pekla. Hrozí, že se v nečekanou chvíli aktivují střípky starých bolestivých příběhů a s nimi obrovská panika, že ta pradávná hrůza je tu zpět. Všichni si takové fragmenty nosíme s sebou. A není životním smyslem se jich zbavit, ale vědět o nich a ve chvílích, kdy obživnou, se s nimi neztotožnit.
 
Nic je velká zkouška. Už po tisící budeme mít příležitost projít strachem, nebo se v něm zaseknout. Berme to tak, že jakýkoliv průběh je vrcholem naší kapacity, a proto není na místě se vinit, že jsme něco nezvládli. Zároveň ale, jediný růst, který nám pomůže se neutápět ve vlastním bahně, je dovolit si vnímat, co se v nás děje a nepanikařit.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 218 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -