... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

7. září 2018 - ZMĚNA

7.9.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 7. září 2018
ZMĚNA

Nemá cenu to brzdit. Hybné síly, které roztáčí děje a situace jsou neporovnatelně mocnější než naše bláhové chtění a umanutost. Čím více půjdeme proti proudu, tím větší pravděpodobnost, že nás něco převálcuje.

Je těžké následovat změny, obzvláště ve chvílích, kdy máme pocit, že jsme si ten život konečně vyladili a teď je to prima. A ještě těžší je uvěřit, že když to složitě nabyté a vybudované opustíme, čeká nás ještě něco lepšího a více naplňujícího. Změny jsou ale vždy k lepšímu. Záleží jen na nás, zda chceme to lepší opravdu vidět, nebo zda je pro nás důležitější trvat na své, někdy dost svérázné, představě toho lepšího.

Dnes nás žádná bezpečná stagnace nečeká. Všechno jde podle plánu a přirozenosti, a tudíž je v pohybu. Můžeme se vyděsit, ale také můžeme spolupracovat. Pokud přestaneme konečně nahlížet na život jako na pevně danou cestu z bodu A do bodu B, s jasně definovanými zastávkami, na kterých se musíme zastavit a získat potřebné razítko, aby byl náš život kompletní, můžeme se uvolnit a nechat se unášet úplně jinými směry. Stejně doputujeme tam, kde je to pro nás dobré.

Pěkný den.

 
Zobrazeno: 210 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -