... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

10. září 2018 - ODVAHA

10.9.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 10. září 2018
ODVAHA
 
Strach a odvaha jsou dvě spojené nádoby. Tam kde je odvaha, je automaticky přítomen i strach, a je to tak v pořádku. Beze strachu bychom nikdy nepocítili ten nával energie a síly zdolat překážku, čelit nepohodlí, následovat výzvu.
 
Energie dnešního dne nás popohání, abychom nepodléhali strachu a nedělali z něj strašáka. Ve skutečnosti je to náš partner, který bystří smysly, zvyšuje intuici a pumpuje sílu do žil. Je jasným ukazatelem, že máme na to překročit hranice vlastní komfortní zóny.
 
A o tu dnes jde především. Objeví se totiž nejedna příležitost sebrat veškerou odvahu a dát o sobě vědět – přihlásit se o svá práva, nenechat si líbit to, nad čím bychom obvykle mávli rukou, ozvat se tam, kde bychom mlčeli. Ať už bude výsledek jakýkoliv, můžeme si dopřát opojení z vlastní odvahy a z toho, že jsme protentokrát vystrčili hlavu z nory a dali o sobě vědět. Protože když to uděláme jednou, dvakrát, těžko už se nám bude vracet do starých stereotypů a s větší neochotou budeme příště couvat z prostoru, který nám ve skutečnosti náleží.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 216 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -