... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

3. října 2018 - INTENZITA

3.10.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 3. října 2018
INTENZITA
 
Síla, rychlost, napětí. Intenzivní prožitky, dynamika, zvraty. Kdo v tom nejede s námi, jede proti nám! A když nemůžeš, tak víc zaber! Rytíř Ohně je jako neřízená střela, plný střelného prachu a energie jít přes mrtvoly. Má spoustu síly a až zmoudří, bude z něj výborný vladař. Ale dnes ještě ne. Dnes chce hlavou prorazit zeď a do věcí a akcí se vrhá se vší netrpělivostí světa. A tomu odpovídají i výsledky. Jednou za čas ohromí, ale většinou jen něčemu urve závit, a tak nadělá víc škody než užitku.
 
Kdykoliv se ocitneme v energii Intenzity, žene nás nespokojenost – chceme něco jinak a chceme to rychle. Vlastně za každou cenu. Investujeme bezhlavě spoustu energie a na konci jsme vyčerpaní a frustrovaní, že nám plán nevyšel a zbytek světa odmítá spolupracovat. Je patrné, že ve svém systému máme spoustu energie, a to je dobrá zpráva. Špatná zpráva je, že ji evidentně investujeme nesprávným směrem.
 
Obvyklý postup zmanipulovat vnější podmínky a okolnosti, abychom se konečně mohli cítit dobře a pohodlně, dlouhodobě nezabírá. Pokud nechceme na konci dne zase skončit na pokraji sil, nezbývá, než ten obrovský náboj nasměrovat dovnitř a prozkoumat samotné kořeny naší nespokojenosti a co potřebujeme doopravdy. Nechme vnější svět, ať si blázní sám a my se raději zaměřme na své nitro a změňme své vnitřní podmínky k naší hluboké spokojenosti.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 198 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. června 2019 - STRES

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. června 2019 - VĚDOMÍ

12.6.2019

Osho Zen karta na každý den:
10. června 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

10.6.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -