... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

12. října 2018 - ÚSPĚCH

12.10.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 12. října 2018
ÚSPĚCH
 
Úspěch nás vynáší vzhůru, na výsluní a přináší hlubokou satisfakci. Pokud tu je, je naší povinností si jej užít se vším všudy. Je důležité se jím upřímně nasytit, protože dříve nebo později se začne vytrácet a my budeme živi z načerpaných zásob.
 
Šestka Ohně nám připomíná pravidelné cykly, které se v životě objevují – den a noc, léto a zima, nádech a výdech. Život má pulsující charakter a pokud tyto vlny následujeme, není prostor ani důvod pro tlak, stres a obavy. Bohužel, vzhledem k našim osobním příběhům máme velké rezervy v důvěře a tak, když se blíží „období sucha“ začínáme panikařit a snažíme se ovlivňovat a manipulovat podmínkami. Tlačíme na výkon a uděláme všechno pro to, aby naše výsluní trvalo ještě o chvilku déle, ber kde ber.
 
Jestliže se nám dnes bude dařit, užijme si to bez skrupulí a tanečků okolo. Jestliže se nám dnes dařit nebude, nebraňme se a prozkoumejme, co je nám nabídnuto. Smyslem Úspěchu je užít si jakoukoliv aktuální polaritu v našem životě. I stáhnutí se do stínu obsahuje nevídané kvality, které nám prospějí a připraví půdu pro další „úspěchy“.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 188 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
14. června 2019 - STRES

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
12. června 2019 - VĚDOMÍ

12.6.2019

Osho Zen karta na každý den:
10. června 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

10.6.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -