... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

15. října 2018 - INTEGRACE

15.10.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 15. října 2018
INTEGRACE
 
Jsme komplexní bytosti. Všechno, co obsahujeme, v nás má své důležité místo a svůj úkol. Jsme jako puzzle skládanka pro pokročilé a byli bychom blázni, kdybychom už předem – aniž bychom znali jejich místo, některé dílky vyhodili, protože se nám nelíbí jejich barva nebo tvar.
 
Jednou za čas se naskytne příležitost (nebo nutnost) jít pro něco do dlouho nepoužívaného sklepa nebo stodoly. A tak i energie dnešního dne nám přináší nejednu možnost nahlédnout do nepříliš oblíbených prostor našeho vědomí a podvědomí a probrat odložené příběhy a emoce, kterými se na jednu stranu nechceme zabývat a na druhou se jich ani nemůžeme zbavit. A tak zabírají místo a padá na ně prach.
 
Integrace nám přináší mystickou zkušenost hlubokého propojení se se vším, co k nám patří – bez provinilosti a výčitek, bez posuzování a studu. Jsou možná věci, které na sobě nemáme rádi, a sami moc dobře víme, kolik jsme potlačení a boje nás stálo, abychom se jich zbavili. Neúspěšně. A tak možná jedinou cestou, tak s těmito aspekty sebe smysluplně naložit, je upřímné přijetí a akceptace, že k nám patří a že bez nich by naše skládanka prostě nebyla kompletní a smysluplná.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 148 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. března 2019 - MILENCI

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. března 2019 - SDÍLENÍ

15.3.2019

Osho Zen karta na každý den:
13. března 2019 - DŮVĚRA

13.3.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -