... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

12. listopadu 2018 - ZMĚNA

12.11.2018|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 12. listopadu 2018
ZMĚNA
 
Kolo Štěstí se roztáčí a ať na nás vyjde cokoliv, radujme se, protože nabídka z téhle fortuny je vždy v náš prospěch. Žádné políčko náš nemůže vypéct, Kolo Štěstí totiž není ruská ruleta, je to poctivá nálož od samotné Štěstěny.
 
Jestliže nás dnes provází nečekané změny plánů, neodporujme. Zkusme akceptovat, že naše plány přece jen nebyly tak dokonalé a Existence nám nabízí něco lepšího. Už slyším ty hlasy v hlavě: cože? Tohle má být lepší? Ano, ve skutečnosti je. Ovšem hloubku a kvalitu takového daru jsme schopni ocenit jedině tehdy, když jej doopravdy přijmeme. Proto místo hodnocení a analýz zkusme raději následovat, kam nás to dnes vede a více důvěřujme. 
 
Změny jsou vždy k lepšímu. Potíž je v tom, že se odmítáme vzdát naší interní utkvělé představy, co my si myslíme, že je pro nás nejlepší. A někdy je to tak, že jsme prostě ještě nedozráli k tomu, abychom ocenili, že to, co se momentálně odehrává v našich životech je opravdu důležitější a léčivější než to, čeho se naše neuspokojená dětská část tak úporně dožaduje.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 147 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. května 2019 - HRAVOST

včera

Osho Zen karta na každý den:
20. května 2019 - MINULÉ ŽIVOTY

před 3 dny

Poradna:
Setkání s bývalou láskou

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -