... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

19. března 2019 - MILENCI

19.3.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 19. března 2019
MILENCI
 
Milenci jsou do sebe zaklesnuti a jeden pro druhého znamená celý svět. Nemohou bez sebe žít a ani nevidí důvod, proč by tak měli činit. Jsou si tak blízko, až jsou jedno tělo, jedna duše.
 
O takové lásce za hrob mnozí z nás sníme. Ve skutečnosti však sníme o někom, kdo nás bude znát tak dobře, že z naší tváře a rozpoložení vyčte a následně splní jakékoliv přání a my budeme moci býti šťastní až do smrti. Takové je úskalí energie Milenců. Myslíme si, že milujeme, ale ve skutečnosti potřebujeme. A pokud dostáváme to, co potřebujeme, tak to nazýváme láskou. Jakmile ale dostávat přestaneme, láska se vytrácí.
 
Dnes se objeví nejedna příležitost prozkoumat a uvědomit si, co doopravdy nás přitahuje na partnerech. A pokud budeme mít odvahu to poctivě pojmenovat, jsme na prahu vztahové transformace. Budeme si totiž konečně moci své potřeby a požadavky naplnit sami a vyvázat se tak ze závislosti na druhém, a díky tomu můžeme našeho partnera začít milovat pro to, jaký je a ne proto, co pro nás dělá a která emočně vyprahlá místa v nás živí a sytí.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 120 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
13. prosince 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
12. prosince 2019 - TOTÁLNOST

včera

Osho Zen karta na každý den:
11. prosince 2019 - TOTÁLNOST

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: Domovní zvonek
Včera: -