... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. dubna 2019 - PŘIJÍMÁNÍ

16.4.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. dubna 2019
PŘIJÍMÁNÍ
 
Královna Vody se svou roztaženou náručí nás učí přijímat bez předjímání a domněnek. V každičkém momentu, situaci a emoci je toho více než na první letmý pohled dokážeme rozeznat, a proto je velmi bláhové soudit dary podle obalu.
 
Vše, co se nám děje a co s námi rezonuje, k nám patří a zásobuje nás neustálým léčením a poukazováním na neprobádaná či neviděná místa v našem nitru. Existence se musí smát, když se vztekáme a nesouhlasíme s tím, co přitahuje náš vnitřní magnet, kterého si nevšímáme. Je to jako bychom se pohoršovali, že už nějakou dobu pěkně páchneme, a přitom se obloukem vyhýbali koupelně.
 
Energie dnešního dne přináší vzácnou příležitost na vlastní kůži procítit jaké to je, když neodmítáme, neoponujeme a neremcáme. Přijímání není pasivita nebo rezignace, je to ta nejvyšší aktivita - otevíráme totiž své srdce a necháme jej prostoupit vším, co se aktuálně děje. Srdce je v tomto procesu velmi důležité, protože filtruje dary a bez kontaktu s ním upadáme do role oběti a trpitele, kterému se děje nespravedlnost a každý den se musí potýkat s něčím, co se mu nelíbí a s čím nesouhlasí.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 39 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -