... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

9. května 2019 - SDÍLENÍ

9.5.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 9. května 2019
SDÍLENÍ 
 
Královna Ohně je věru velkorysá. Chodí světem a rozdává, a čím víc dává, tím více ji to uspokojuje. Skoro se chce říci, to se jí to rozdává, když je to královna. Vězme ale, že naše fyzická hojnost je „pouhým“ odrazem našeho kontaktu s vnitřním bohatým světem, který máme k dispozici. Je plný prožitků, emocí, svobody, ale také starých bolestí a strachů.
 
Pokud se v nepříjemných situacích uzavíráme a odmítáme komunikovat, okrádáme sami sebe a plýtváme svým bohatstvím. Pak se nedivme, že i Existence a naši blízcí na nás také šetří. Chcete víc? Pak musíte víc dát – víc úsměvů, víc autenticity, víc opravdovosti.
 
Dnes se jedinečná příležitost prozkoumat, jak to máme my se svým emočním lakomstvím. Jestliže si stýskáme, že sami máme málo, pak je třeba podívat se na to, kde nejsme ochotni se otevřít a sdílet své emoce, svou pravdu, sebe. Pokud máme pocit, že strádáme, pak nejsme ochotni nacházet zdroj v sobě. Proto je Královna Sdílení tak štědrá. I kdyby rozdala všechno, pořád má sama sebe, svou podporu a laskavost, kterou na sobě rozhodně neškudlí.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 30 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
19. července 2019 - STRES

včera

Osho Zen karta na každý den:
18. července 2019 - PRŮLOM

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
17. července 2019 - SAMOTA

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -