... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

23. května 2019 - ZDROJ

23.5.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 23. května 2019
ZDROJ
 
Je tam. Je uvnitř nás a čeká, až si jej všimneme, až jej konečně vezmeme na vědomí a začneme jej používat. Každý máme svůj zdroj síly, energie, podpory šitý přesně na míru našim potřebám. Tak proč je tak těžké se s ním spojit? V prvé řadě bychom se museli začít spoléhat na sebe a museli bychom připustit, že máme sílu. Znamenalo by to vzdát se všech těch dramat, požadování a obviňování. Museli bychom se vzdát pohodlí.
 
Eso Ohně je ve své pravdě dost nekompromisní. Informuje, že svůj zdroj v sobě máme. Je ale na nás, zda s ním vejdeme do kontaktu a skrze jeho sílu začneme realizovat své sny a naplňovat své potřeby. Tenhle zdroj totiž jenom JE. Od sebe sám nic neudělá, nezachrání nás, nepomůže nám, nepodpoří nás. To je naše práce.
 
Dnes se objeví nejedna příležitost uvědomit si a prozkoumat, jak zacházíme se svou silou. Buď jí můžeme nechat dřímat jako vždy a zoufale natahovat ruce po nějakém externím zdroji, který nám vyhoví a zachrání nás, nebo se zkusíme opřít sami o sebe a jednat z vlastní jedinečné autonomie. Sílu na to rozhodně máme, otázka je, jestli i odvahu.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 26 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -