... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

6. června 2019 - INTEGRACE

6.6.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 6. června 2019
INTEGRACE
 
Kromě toho, co na sobě považujeme za dobré a přijímané, obsahujeme i zástup stínových částí. Nejraději bychom se jich navždy zbavili, máme pocit, že nám komplikují život, brání v lásce, bohatství a spokojenosti. Čím více se ale od svých stínů odvracíme, tím více se hlásí o svá práva v podobě zhmotnění ve fyzické realitě.
 
Integrace přináší hlubokou moudrost o sjednocení. Dokonalými se nestaneme, když vypreparujeme to, co považujeme za škodlivé či neestetické. To se bohužel staneme pouze děravými, neúplnými. Jestliže toužíme po funkční dokonalosti, je třeba zapojit všechna soukolí a části. Jakákoliv redukce přináší v dlouhodobém horizontu poruchovost. Ať už na duši, nebo na těle.
 
Buďme dnes laskaví ke svým stínům. Pokud sebereme odvahu a přiblížíme se jim, máme šanci je konečně poznat a s úžasem zjistit, že to, co jsme považovali za destruktivní obludu, je ve skutečnosti vyděšená kvalita, po které tak toužíme a honíme se za ní různými způsoby. Všechno, co v sobě nalezneme, k nám patří. A jen to všechno dohromady z nás dělá jedinečnou bytost.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 29 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Poradna:
Myslíme na sebe v tuto chvíli?

9.8.2019

Osho Zen karta na každý den:
9. srpna 2019 - BLÁZEN

9.8.2019

Poradna:
Co nás stále svazuje?

8.8.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -