... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

17. června 2019 - ODKLÁDÁNÍ

17.6.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 17. června 2019
ODKLÁDÁNÍ
 
Jsou dny, kdy je lepší se do ničeho nehrnout a jsou dny, kdy je zdravé a léčivé mazat jeden restík za druhým. Cokoliv dnes odložíme, nabobtná třikrát, cokoliv dnes uděláme, půjde třikrát snadněji a přinese trojnásobné uspokojení.
 
Čtyřka Mraků varuje před nabalováním a kumulací nepříjemností, za které si můžeme jen a pouze vlastní liknavostí. Každý máme slabou chvilku, ale dnes bychom jí rozhodně neměli podléhat. Právě teď je ta chvíle, kdy jsou naše úkoly a povinnosti stále ještě stravitelné. Čím déle je budeme odkládat, tím větší energii a sílu budeme muset vynaložit na jejich vyřešení. A vyřešit je jednou budeme muset tak jako tak.
 
Je teplo, nízký tlak, úplněk, pondělí…zkrátka tisíce důvodů, jak zvolnit a udělat si den pohodovější, ale nenechme se zmást. Ať už si den rozvolníme jakkoliv, v jeho závěru žádnou pohodu cítit nebudeme. Proto se dnes hecněme, zvedněme zadek ze židle, nebo naopak si na tu židli konečně sedněme a udělejme to, co nás tak pálí. Je to jediná možnost, jak mít na konci dne dobrý pocit.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 18 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -