... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

28. června 2019 - UZDRAVOVÁNÍ

28.6.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 28. června 2019
UZDRAVOVÁNÍ
 
Král Vody je rozený léčitel, mocný, podporující, s hlubokými zkušenostmi. Láskyplným objetím rozpustí každý strach a ukáže směr. Kde je potřeba zakročit, tam zručně, během oka mrku, rozřízne hnisavý vřed a než se nadějeme, rána je čistá.
 
Dnešní den přináší mnoho příležitostí k léčení. Někdo potřebuje obejmout a podpořit, pocítit, že na to není sám, někdo potřebuje precizní chirurgický zákrok. Bohužel, sami nemáme tušení, do které skupiny patříme. A tak všechno, co se dnes objeví, vítejme jako léčivý proces. Možná se dostaví i takzvané léčebné zhoršení, v podobě emoční bolesti či katarze. Inu, ránu je potřeba vyčistit.
 
Aby uzdravující proces mohl započít, musíme připustit, že máme co léčit. Existence z nás rozhodně nechce dělat hypochondry, ale dnes pravděpodobně poukáže na místa, která stojí za pozornost, a která tak trochu přehlížíme. Pokud se chceme mít lépe, musíme se o sebe začít starat. Naši fyzickou schránu nemůžeme vyměnit, stejně jako bez důsledků nemůžeme dlouhodobě popírat náš emoční obsah. Cokoliv se dnes odehraje, je příležitostí k úlevě. Buďme pokorní a vděční. A nejen dnes.
 
Pěkný víkend.
 
Zobrazeno: 36 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -