... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

1. července 2019 - PŘÁTELSTVÍ

1.7.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 1. července 2019
PŘÁTELSTVÍ
 
Když se respekt snoubí s důvěrou, vzniká místo pro hlubokou lásku. Objevuje se prostor pro sdílení i svobodu, pro propletené větve a kořeny, stejně jako pro samostatně stojící zdravé kmeny. Dvojka Vody je nositelem toho nejčistšího a nejvřelejšího partnerství, které v sobě nese odvahu být si blízko až na dřeň a zároveň nekontrolovat svobodu a prostor toho druhého.
 
Dnešní den přeje vztahům. Ať už si je budeme užívat, nebo je budeme řešit, dnešek nabízí mnoho vhledů a pochopení. Zaměřme se proto na prozkoumání a pozorování vztahů, které žijeme a budujeme a na dynamiky, které z různých důvodů tvoříme a podporujeme.
 
Pro nás všechny jsou vztahy velmi, velmi křehké místo, a tak buďme laskavi zejména sami k sobě. To, co objevíme, nemusí být úplně lichotivé, avšak o to je to cennější a pravdivější. Pravděpodobně budeme konfrontováni s opravdovými motivacemi, proč vztahy žijeme a zjeví se i mechanismy, které mimoděk používáme, abychom dosáhli toho, na co myslíme, že máme ve vztazích právo a co nám má partner dávat.
 
Ve skutečnosti to jsou všechno velmi cenné informace o našich nenaplněných dětských potřebách, a právě prvním krokem k uzdravení našeho nitra, je schopnost a odvaha je otevřeně pojmenovat. Od jejich identifikování je to pak už jen krůček k tomu, abychom se naučili si je plnit sami, a nepletli si partnery s rodiči, kteří se o nás mají starat.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 21 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -