... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

2. července 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

2.7.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 2. července 2019
NOVÉ VIDĚNÍ
 
Zpomalme a nasávejme. Změna přístupu nepřijde z hodiny na hodinu, ale potřebuje pevné základy souvislostí a nadhledu získaného díky novým informacím a přístupům.
 
Energie dnešního dne nabízí opravdu mnoho pohledů na věc, a všechny jsou platné, záleží jen na úhlu, kterým jednotlivé jevy a situace zkoumáme. Rigidně se držet jedné pravdy je více než omezující, je to někdy dokonce destruktivní – ubíráme si možnosti i prostor a nutíme se kráčet v nepohodlné koleji, o které nemáme tušení, kam vede.
 
Nové vidění přináší velké životní proměny. Ale než přijdou, je potřeba se na ně dobře připravit. Všechno má svůj čas a dnešek je určen sběru materiálů. Probírat se jím budeme až jindy. Nemá cenu nic uspěchat, protože když nebudeme následovat tempo, kterým se věci vyvíjí, stejně nám to prospěch nepřinese. Naopak vytvoříme si parádní frustraci, že nic nejde podle našeho plánu.
 
Proto dnes mějme oči a srdce otevřené a buďme jak houba, která všechno absorbuje. Až přijde čas, tak se v nás informace propojí a my budeme vědět, co dál.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 29 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. října 2019 - NIC

včera

Osho Zen karta na každý den:
17. října 2019 - ZPOMALENÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. října 2019 - PŘÁTELSTVÍ

před 3 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -