... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. července 2019 - MINULÉ ŽIVOTY

16.7.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. července 2019
MINULÉ ŽIVOTY
 
V každém jednom momentu máme k dispozici všechno, co aktuálně potřebujeme. Prolínají se v nás dary i bolesti našich předků a minulých životů, stejně jako ty nejčistší vize a možné varianty budoucnosti. Stačí jen sáhnout do té obrovské kartotéky a přečíst si kartičku se vzkazem či instrukcí.
 
Málokdo z nás ale tuhle svou vnitřní knihovnu využívá. Kdykoliv se objeví obavy z budoucnosti, je prostě jednodušší uvěřit první informaci z vnějšku než pátrat a studovat ve vlastních zákoutích duše a spolehnout se na jedinečná data.
 
Pravda ale je, že nikdo nebude ušetřen. Tak dlouho budeme konfrontováni s bolestnými tématy, dokud se nenaučíme využívat ten správný zdroj informací. Tak dlouho budeme narážet na bezmoc, dokud nezvolíme jinou cestu. A tou je cesta přímo dovnitř.
 
Minulé životy poukazují na stejné chyby, které děláme dokola a dokola. S každým opakováním se objeví znova a s větší kadencí. Ne, Existence není škodolibá, je láskyplná, protože nám nedovolí uhnout před sebou samými. Za míru našich bolestných zážitků musíme převzít odpovědnost my sami, je totiž přesným obrazem toho, jak moc se vyhýbáme pravdě.
 
Dnešní den bude hutný a je dobré z něj vytřískat maximum, dost si tím usnadníme vstup do nové životní etapy. Ať se objeví cokoliv, pohleďme tomu do očí s vědomím síly a odvahy všech těch za námi, kteří nám kryjí záda a už si tím prošli. Máme z čeho čerpat a rozhodně si to nemusíme půjčovat od sousedů.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 41 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
18. listopadu 2019 - INTENZITA

dnes

Osho Zen karta na každý den:
15. listopadu 2019 - NEVINNOST

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
14. listopadu 2019 - ZMĚNA

14.11.2019

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -