... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

3. září 2019 - MILENCI

3.9.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 3. září 2019
MILENCI

Vztah jsou naše přirozenost. Od momentu spojení vajíčka a spermie žijeme ve vztahu a vztahy jsou naše alfa a omega. Skrze ně a díky nim se sytíme, uzdravujeme, rosteme a moudříme.

Vztahy ukazují a zvědomují naše nejhlubší zranění. Proto také často bývají tak bolestivé, že je jednodušší to vzdát. Nelze to nikomu zazlívat, ale dospělé je uvědomit si, že cokoliv nás ve vztahu bolí a zraňuje, tak se to týká nás. Je jedno, jak se náš partner chová, měnit ho a vychovávat bohudík nefunguje, jediné, co nám opravdu od bolesti pomůže, je blíže si na ni posvítit.

Tou největší bolestí ve vztahu je zklamání. Naše představy nejsou naplněny, nedostáváme to, co očekáváme, situace, intimní chvilky i hádky končí jinak, než jsme si naplánovali. Kdybychom se však ponořili hlouběji do našich osobních tenat, mohli bychom zahlédnout svou osobní černou díru. Nenaplněné místo, které chce víc a víc a kvůli kterému se stáváme nenasytnější a neustále požadující. Možná ani nehlesneme, ale celá naše duše a náš energetický systém natahuje ruce a z plných plic ryčí Dej mi!, Chovej se podle mých představ!

Dejme dnes prostor úvahám a skrytému pozorování. Co nás nejčastěji ve vztahu rozezlí, rozlítostní, rozesmutní? Jestliže je to partnerovo chování, jaký by byl ideální scénář? A proč je pro nás tak důležitý, jak se díky jeho naplnění můžeme cítit? A konečně, proč si takové rozpoložení nedopřejeme bez ohledu na partnera?

Pěkný den.

 
Zobrazeno: 21 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
23. října 2019 - TRANSFORMACE

dnes

Osho Zen karta na každý den:
22. října 2019 - VEDENÍ

včera

Poradna:
Chci, abychom zůstali přátelé

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -