... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

5. září 2019 - REBEL

5.9.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 5. září 2019
REBEL
 
A zase ta síla. Včerejší výzvou bylo připustit, že nějakou máme a uvědomit si, jak s ní zacházíme a dnešek bude plný příležitostí ji opravdu ukázat světu.
 
Rebel není bojovník, takže ukázat svou sílu není primárně o tom, vyhrát nepříjemnou hádku nebo mít poslední slovo za každou cenu. Jeho největší výzvou je postavit se sama za sebe. Čím hlasitější jsme navenek, tím míň stabilní uvnitř. A nás pochopitelně nejvíce zajímá ta vnitřní síla.
 
Pokud si uvědomíme svůj osobní poklad v podobě sebeúcty a kvalit, je jednodušší si chránit své vlastní území, protože víme, co chráníme. Jestliže jsme jako malí byli přesvědčováni, že žádné kvality a hodnotu nemáme, pak není důvod učit se budovat si hranice a mít respekt k sobě samému.
 
Zahleďme se dnes do svého vnitřního panství a zkontrolujme, v jakém stavu jsou ploty a jasné vymezení, co je ještě naše. Pokud trpíme neustálým pocitem, že nás někdo drancuje, pravděpodobně ani my sami nemáme představu odkud a kam se přesně rozpínáme a hlavně, že vlastníme něco, co je jen výsostně naše a na co nikdo jiný nemá právo.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 18 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
23. října 2019 - TRANSFORMACE

dnes

Osho Zen karta na každý den:
22. října 2019 - VEDENÍ

včera

Poradna:
Chci, abychom zůstali přátelé

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -