... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

11. září 2019 - PRŮLOM

11.9.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 11. září 2019
PRŮLOM
 
Krusta strachu ucpala hlavní cestu, kudy proudí naše energie. Do ničeho se nám nechce, ze všeho mám obavy, všechno se zdá příliš náročné a komplikované. Bohudíky za vlnu energie, který v našem nitru udělá trochu čistku a odplaví nánosy z naší hlavy.
 
Průlom má obrovskou moc a těm, co nejsou připraveni, může způsobit velké škody. Dnešní bdělost a stoprocentní zakotvenost je na místě, jen tak můžeme ve svůj nejvyšší prospěch využít všechny živly. Tahle katarze možná krátce zabolí, ale po ní bude následovat velká úleva, a to, co bychom ze stodol vynášeli měsíce, bude pryč během chvíle.
 
Průlom je velká šance, jak začít žít život jinak. Jestliže stále skuhráme, že ostatní se mají líp, tak tohle je ta chvíle daru od Existence pro vyvolené. Naložme s ním moudře. Jestli budeme lomit rukama, co všechno nám to vzalo, už zase ukládáme harampádí do stodoly, která je určená k tanci. Příště nám možná Existence moudře vezme i tu stodolu, abychom neměli kde svá břemena skladovat a mohli tančit rovnou pod širou oblohou.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 21 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
23. října 2019 - TRANSFORMACE

dnes

Osho Zen karta na každý den:
22. října 2019 - VEDENÍ

včera

Poradna:
Chci, abychom zůstali přátelé

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -