... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. září 2019 - ZDROJ

16.9.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. září 2019
ZDROJ
 
A zase ty výzvy! Nemá cenu lamentovat, nemá cenu špekulovat, jestli na to po ránu a při pondělku máme. Máme, to je bez debat, jinak by tu nebyly. Čím rychleji projdeme ranním odporem ze vstávání, tím dříve se budeme moci koupat v zadostiučinění z překonání sebe sama.
 
Eso Ohně nás informuje o interním zdroji velké síly, kterým jsme vybaveni. Možná s ním nejsme v kontaktu a možná jsme to dodnes ani netušili. O víc zkusme tuhle informaci přijmout a prozkoumat, a především ji využít ve svůj prospěch.
 
Výzvy, které se dnes objeví, mohou být rozmanitého druhu – něco říci nebo naopak dovolit si něco nekomentovat, konečně něco udělat, někam jít, něco dokončit. Společným jmenovatel všech těchto aktivit je, že je považujeme za obtížné a nepohodlné, takže máme tendenci se jim vyhýbat nebo je odkládat.
 
Výzvy tu ale nejsou pro to, aby nám znepříjemňovaly život. Bůh na obláčku nesedí a nemne si ruce, že nás dneska zase pěkně nakrknul. Výzvy nás vytrhují z letargie a boří iluze, že něčeho nejsme schopni nebo že na něco nemáme. Učí nás překonávat překážky a hecují nás. Na hodnocení situace a našeho přístupu ještě bude čas. Dnes zkrátka nepromarněme zážeh!
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 27 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
23. října 2019 - TRANSFORMACE

dnes

Osho Zen karta na každý den:
22. října 2019 - VEDENÍ

včera

Poradna:
Chci, abychom zůstali přátelé

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -