... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

22. září 2019 - TVOŘITEL

23.9.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 22. září 2019
TVOŘITEL
 
Expanze síly může být velmi tichá a nenápadná, a přesto plná a život měnící. Nejde totiž o to sílu manifestovat před světem, jde o to vzít ji opravdu a beze zbytku za svou a podle toho se k ní i k sobě chovat.
 
Král Ohně tvoří tím, že je v kontaktu se svým potenciálem. Plně z něj čerpá a odpovědně se o něj stará, ví, jaká je jeho kapacita a kde jsou jeho hranice. Je nohama pevně na zemi, zadkem sedí na trůnu a jeho srdce je plné oddanosti sobě samému. Nepochybuje, neumenšuje se, nemachruje.
 
Každý z nás má v sobě takového Krále Ohně. Otázkou zůstává, kolik mu dáváme prostoru, a kdo ve skutečnosti v naší vnitřní krajině a v našem životě vládne. Je to šašek, který to sice myslí dobře, ale nikdo ho nebere vážně? Nebo je to vrchní generál ozbrojených sil, jehož krutost je vyhlášená? Nebo z nitky tahá pan kancléř? Všichni na královském dvoře mají své místo a úkoly, ale běda, když Král dovolí, aby se vměšovali do jeho úřadu.
 
Do jaké role se dnes oblékneme my a jaké strategie dnes použijeme? Budeme tvořit nebo manipulovat? Budeme zářit nebo zastiňovat? Ať už nás dnes čeká cokoliv, dbejme na to, abychom jednání a činy nezačínali v negližé jen proto, že se stydíme za svůj hermelínový plášť.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 36 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
17. ledna 2020 - BOJOVÁNÍ

před 2 dny

Osho Zen karta na každý den:
16. ledna 2020 - LAKOMEC

před 3 dny

Osho Zen karta na každý den:
15. ledna 2020 - UVĚDOMĚNÍ

15.1.2020

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -