... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

9. října 2019 - ÚSPĚCH

9.10.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 9. října 2019
ÚSPĚCH
 
Úspěch nás vynáší do nebes a dopřává nám lázeň z ocenění a záře reflektorů. Proto cokoliv se dnes objeví, využijme to a nasyťme svou sebehodnotu a sebevědomí. Striktně odložme stranou falešnou skromnost a předsudky, že to mohlo být ještě o chlup lepší nebo že to nebyla naše zásluha. Protože ten výživný okamžik tu nebude věčně. Čas sycení je omezený a pokud jej dospěle nevyužijeme, odsoudíme se ke strádání v ústraní.
 
Všechno pulsuje a s energií úspěchu to platí dvojnásob. Zkrátka a dobře, všichni známe to často zmiňované „jednou jsi dole, jednou nahoře“. Často to bohužel ale špatně interpretujeme, protože si myslíme, že to nahoře je lepší než to dole. A tak se snažíme to nahoře udržet za každou cenu, víc pracujeme, víc tlačíme na pilu, víc se přehlížíme a oddalujeme moment „pádu“.
 
Kdybychom ale tušili, že v našem pádu je ukryto stejné bohatství jako na výsluní, vyváděli bychom tak? Šli bychom tak brutálně proti sobě, proti své důstojnosti a manipulovali podmínkami? Pokud tu je úspěch, nepřehlížejme ho. Je to cenný dar od Existence. A pokud jsme dnes zrovna na cestě dolů, užijme si to, čeká nás odměna.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 7 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
23. října 2019 - TRANSFORMACE

dnes

Osho Zen karta na každý den:
22. října 2019 - VEDENÍ

včera

Poradna:
Chci, abychom zůstali přátelé

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -