... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

6. prosince 2019 - MY JSME SVĚT

6.12.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 6. prosince 2019
MY JSME SVĚT
 
Desítka Duhy má obrovský přesah a zahrnuje více než jen radostnou sounáležitost. Symbolizuje samotný princip bytí v naší realitě. Možná se vám příčí být s každým zadobře a sluníčkařit, a to je v naprostém pořádku. Spojit se s ostatními neznamená popřít své hranice, potřeby a osobní autonomii.
 
Zároveň je ovšem neoddiskutovatelná pravda, že vejít do hlubokého autentického kontaktu s druhou bytostí, je pro nás na hranici možností. Stále se nám tam totiž pletou naše dětské příběhy plné bolesti, zrady a zklamání. Kdo by tohle riskoval a proč vůbec? A to je klíčová otázka dnešního dne, proč jít přes své obranné valy a znova a znova kultivovat sdílené bytí.
 
Energii dnešního dne přináší příležitosti pro hlubokou spolupráci, pochopení a propojení s námi i s druhými. Jedině tento model dává možnost nasytit se do morku kostí a přináší něco, co si sami nikdy nebudeme moci dát. Tak je Vesmír nastaven. Pokud odmítneme, nic se nestane. Jen jsme se odsoudili k emočnímu živoření a tentokrát si bolest způsobili jen a jen sami.
 
Spolupráce není jen týmové tvoření něčeho většího než my sami, je to odvaha si říci o pomoc a odvaha pomoc dávat. Darem nebude zištnost a něco na oplátku, darem bude zážitek propojení se se samotným Univerzem a hluboké vědomí toho, že naše místo ve Vesmíru je opravdu nezastupitelné.
 
Pěkný víkend.
 
Zobrazeno: 21 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. ledna 2020 - DOKONČENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
21. ledna 2020 - POCHOPENÍ a ÚČAST

včera

Osho Zen karta na každý den:
20. ledna 2020 - BŘEMEMO

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -