... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

13. prosince 2019 - NOVÉ VIDĚNÍ

13.12.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 13. prosince 2019
NOVÉ VIDĚNÍ
 
Pokud projevíme upřímnou ochotu ke změně, celý svět se doslova přetrhne, aby nám vyšel vstříc. Možná to nepůjde hned a svižně, ale žádný náš hluboký záměr nezůstává ladem a bez povšimnutí. Roky jsme šlapali stejnou brázdou, všechno do sebe bylo tak zaklesnuté, až to srostlo, takže vymanit se vyžaduje spoustu příprav a energie.
 
Nové vidění kumuluje materiály pro změnu, je to obdobím příprav, které někdy vidět jsou a někdy probíhají velmi podprahově. Objevují různá znamení, inspirace, zpětné vazby, zkrátka sbíráme podklady. Ne všechno použijeme, možná tisíckrát změníme projekt, ale každý jeden dílek, který nám projde rukama, je nesmírně důležitý, protože formuje naše představy, prohlubuje odhodlání a rozšiřuje obzory.
 
Ochota změnit postoj je pro dnešek až až. Je fascinující, že když změníme optiku, najednou všechno chápeme a načítáme jinak. Co dřív byly klacky pod nohama, o které jsme neustále zakopávali, teď je topivo na zimu, nebo stavební materiál. Co se dřív jevilo jako jasná zrada, je dnes příležitost k hlubšímu pochopení sebe sama a svých osobních bolestí.
 
Buďme dnes jak houby, mějme oči a srdce otevřené a nasávejme informace. Nejde o to sbírat drby, ale uvědomit si, co všechno s námi rezonuje, dotýká se nás, aktivuje příběhy a představy. Naše nitro je pořád tak trochu slepá mapa a my pro následující období potřebujeme svůj osobní kompas. Všechno kolem nás je příležitost určit pevné orientační body, o které se budeme moci opřít až bláznivé navigaci v naší hlavě dojde šťáva.
 
Pěkný víkend.
 
Zobrazeno: 20 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
28. ledna 2020 - CESTA

dnes

Osho Zen karta na každý den:
27. ledna 2020 - SEN

včera

Osho Zen karta na každý den:
24. ledna 2020 - MOŽNOSTI

24.1.2020

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -