... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Blog

Hlavní stránkaBoční panel

16. prosince 2019 - UZDRAVOVÁNÍ

16.12.2019|Harryeta|Osho Zen karta na každý den

Obrázek k článku

KARTA PRO DNEŠNÍ DEN: 16. prosince 2019
UZDRAVOVÁNÍ
 
Král Vody symbolizuje archetyp léčitele. Toho, který vládne mnoha nástroji a způsoby, jak uzdravit lidskou duši. Na každého z nás zabírá něco trochu jiného a každá konkrétní situace si žádá osobitý přístup. A tohle všechno dnes energie Uzdravování nabízí.
 
Ať se dnes odehraje cokoliv, vnímejme to jako podporu. Někdo bude konfrontován s osobní pravdou takovým způsobem, že ho to možná na chvíli srazí na kolena, ale pak možná konečně vezme na vědomí závažnost situace a bude ochoten se prát za sebe. K někomu se doslova snese anděl a ukonejší aktuální bolest a někdo dostane ránu mezi oči, aby se probral a rozhýbal.
 
Možná to teď ještě nejsme schopni vidět a vnímat, ale s pozdějším odstupem pochopíme léčivost dějů dnešního dne. Proto si odpusťme rychlé soudy a hodnocení situací, ušetří nám to spoustu energie a času. Zkusme se otevřít a přijímat vše jako hlubokou podporu na naší cestě. Někdy je zkrátka potřeba provést chirurgický řez, aby se rána vyčistila a rychleji zahojila. Někdy je potřeba vymáchat si hlavu ve vlastních sračkách, abychom si konečně udělali pořádek v životě.
 
Pěkný den.
 
Zobrazeno: 20 ×diskuze (0)

Také můžete...

Napsat článek

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. ledna 2020 - DOKONČENÍ

dnes

Osho Zen karta na každý den:
21. ledna 2020 - POCHOPENÍ a ÚČAST

včera

Osho Zen karta na každý den:
20. ledna 2020 - BŘEMEMO

před 2 dny

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -